Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 511 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

99.950 €
145.000 €
149.995 €
120.000 €


Vila San Miguel de Salinas, Costa Blanca, 135

Info

ID: CM7336
Kategorie: Vila
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 564
Ložnice: 3
Koupelny: 2
Plocha: 135
Bazén: Ano
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
270.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Prostorná krásná samostatně stojící vila k prodeji v klidné rezidenční čtvrti "Torrestrella’ - San Miguel De La Salinas. Vila zaujímá velký pozemek, který byl profesionálně upraven. Je zde off-road terénní parkování, které vede k garáži, zrajícím zahrada, soukromý vyhřívaný bazén s luxusním posezením a s protiproudem, kryté BBQ, venkovní jídelní prostor, několik teras a posezení a dostatek venkovního prostoru, který můžete využívat po celý rok! Samotná nemovitost je postavena na 2 patra. Prosklená přední terasa vede do otevřeného salonku. Kuchyně byla vkusně přestavěna a nyní má samostatnou jídelnu s přímým přístupem do zadní zahrady. V přízemí je také toaleta / šatna, nádherná hlavní ložnice s vestavěnými skříněmi a vlastní koupelnou. Elegantní schodiště vede do prvního patra, kde jsou 2 dvoulůžkové ložnice (každá s vestavěnými skříněmi) a velká rodinná koupelna. Toto patro také umožňuje přístup na střešní terasu zalitou sluncem, odkud je nádherný výhled na okolí! Vila je nabízena částečně zařízená spolu s nejkvalitnějšími armaturami a kováním, klimatizací, ústředním topením, poplašným systémem, optickým připojením na internet a satelitní televizí. Vila se nachází v Torrestrella Las Comunicaciónes, klidné vilové čtvrti s vysoce hodnotnými individuálně navrženými vilami, známými jako Beverly Hills v okolí. Nedaleko jsou dvě oblíbené místní restaurace a dvě mezinárodní školy. Za 10 až 15 minut jízdy odtud dojedete do rušné oblasti San Miguel, Villamartin Plaza, je zde nové nákupní centrum Zenia Boulevard, pláže Nine Orihuela Costa Blanca a více než šest místních golfových hřišť.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.