Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 517 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

85.000 €
187.500 €
135.000 €
334.000 €
144.900 €


Vila Ciudad Quesada, Costa Blanca, 102

Info

ID: CM7335
Kategorie: Vila
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 506
Ložnice: 3
Koupelny: 2
Plocha: 102
Bazén: Ano
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
259.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Vila na prodej ve velmi žádané rezidenční čtvrti Ciudad Quesada - Costa Blanca jih. Tato nemovitost zaujímá velký, ale snadno udržovatelný rohový pozemek, který se má kryté terénní parkování, soukromý vyhřívaný bazén, ​​ posezení, krytý jídelní prostor s BBQ, velkou suterénní/ úložnou místnost a dostatek venkovního prostoru. Tato nemovitost je jednopatrová, má prostorný obývací pokoj s krbem, velkou plně vybavenou kuchyň s dostatkem pracovního a úložného prostoru, 2 ložnice pro hosty, rodinnou koupelnu a hlavní ložnici s en-suit koupelnou. Obě koupelnová apartmá byla modernizována a nyní mají sprchové kouty. Z obývacího pokoje vede velká krytá a prosklená sluneční terasa s výhledem na bazén a zahradu. Vila má klimatizaci v každém pokoji a ústřední plynové topení. Tato nemovitost je jen kousek od hlavní ulice Ciudad Quesada a slavného golfového hřiště La Marquesa. Nabízeno částečně zařízené. Ciudad Quesada se nachází v Rojales, a je jednou z více prestižních a vyhledávaných urbanisations na jižní Costa Blanca. Ciudad Quesada má veškeré vybavení, například, lékaře, advokáty, supermarkety, bary, restaurace, posilovnu, mini golf, vodní park, mateřskou školu, jazyková škola, hotel, lázně a slavné La Marquesa golfové hřiště. Ciudad Quesada se nachází 7 minut od fantastických pláží Guardamar, 30 minut od letiště Alicante a 40 minut od letiště San Javier.

© 2000 - 2019 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.