Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 511 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

99.950 €
145.000 €
149.995 €
120.000 €


Vila Benijófar, Costa Blanca, 115

Info

ID: CM7334
Kategorie: Vila
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 450
Ložnice: 3
Koupelny: 2
Plocha: 115
Bazén: Ano
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
375.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Moderní a stylová samostatně stojící vila k prodeji v Benijofar - Costa Blanca jih. Tato nemovitost je v pěší vzdálenosti na hlavní ulici, kde je na výběr z restaurací a tapas barů, obchodů, zdravotnických středisek a týdenního pouličního trhu. Tato nemovitost (postavená v roce 2015) byla zařízena a vybavena na velmi vysoké úrovni. Pozemek byl profesionálně upraven a nabízí řadu slunných a zastíněných oblastí, dále kryté terénní parkování (prostřednictvím motorizované brány), soukromé terasy a místa k posezení, bazén, venkovní jídelní kout s grilem a snadno udržovatelná zahrada. Samotná nemovitost je jednopatrová. Obytná plocha má 3 dvoulůžkové pokoje (hlavní má koupelnu se sprchou). Všechny pokoje mají vestavěné skříně a přímý přístup do exteriéru, 2 pokoje pro hosty mají sprchu. Obytná a jídelní část je otevřená. Jsou zde francouzské dveře, které vedou přímo na krytou sluneční terasu - ideální místo pro posezení! V kuchyni je dostatek pracovního prostoru a úložiště spolu s špičkovými spotřebiči. K dispozici je také samostatná technická místnost. Vybavení - klimatizace, podlahové topení v koupelnách, zavlažování zahrady, zvýšené zdi pro větší soukromí, parkování. Sousední obchodní centra v Benimaru jsou také v docházkové vzdálenosti - zde najdete řadu supermarketů a mezinárodních barů a restaurací. Benijofar má množství služeb a vybavení, jako jsou restaurace, tapas bary, obchody, místní škola, obecní bazén a sportovní zařízení pro všechny věkové kategorie a dobré dopravní spojení. Každé úterý se v Benijofaru koná týdenní pouliční trh, kde najdete všechny druhy potravin, oblečení a podobně. Benijofar se nachází pouhých 10 km od pláží v Guardamar del Segura a asi 12 km od Torrevieje. Letiště Alicante a letiště Murcia-San Javier se nachází přibližně 30-35 minut jízdy autem od Benijofar.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.