Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 511 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

99.950 €
145.000 €
149.995 €
120.000 €


Apartmán San Luis, Costa Blanca, 94

Info

ID: CM7333
Kategorie: Apartmán
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 0
Ložnice: 3
Koupelny: 2
Plocha: 94
Bazén: Ne
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
62.950 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Prostorný apartmán v rezidenční čtvrti San Luis na jihu Costa Blanca. Tato nemovitost je ideálně situována v pěší vzdálenosti od řady služeb a vybavení a má dobré dopravní spojení do Torrevieja. Tato nemovitost zaujímá rohový aspekt a má krásné výhledy na zelené plochy a solná jezera. Tato nemovitost má 3 dvoulůžkové ložnice, prostorný obývací pokoj, jídelní kout, 2 koupelny a moderní kuchyň se spoustou pracovního a úložného prostoru. Z obývacího pokoje je vchod na sluneční terasu, ze které je výhled na sousední solné jezero a je ideální místo pro odpočinek i venkovní stolování. K dispozici je také velké komunální solárium. Tento apartmán v nejvyšším patře je prodáván zařízený. San Luis se nachází na okraji města Torrevieja, s řadou vybavení a má skvělé dopravní spojení do okolních oblastí. San Luis je také v blízkosti solných jezer, Torrevieja je jen kousek odtud. Na místě je také pravidelná autobusová doprava.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.