Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 511 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

99.950 €
145.000 €
149.995 €
120.000 €


Vila Algorfa, Costa Blanca, 212

Info

ID: CM7332
Kategorie: Vila
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 378
Ložnice: 5
Koupelny: 3
Plocha: 212
Bazén: Ano
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
285.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Luxusní samostatně stojící vila na prodej v rezidenční čtvrti Lo Crispin, Algorfa - Costa Blanca jih. Vila byla postavena s využitím toho nejlepšího v designu, materiálech a řemeslném zpracování, což je jasné hned při prvotním prohlížení. Tato nemovitost má vyjímečné vybavení, jako je klenutý strop s odkrytými trámy v obývacím pokoji, leštěný mramor, klimatizaci a špičkový nábytek a příslušenství. Pozemek byl vkusně zařízen a vydlážděn a je osázen řadou stromů a rostlin - to vše přispívá ke středomořskému stylu nemovitosti. Je zde terénní parkování, které vede k garáži, terasy a posezení, vyhřívaný bazén, dostatečný prostor pro slunění, grilování / venkovní jídelní kout a zónu k odpočinku. K dispozici je také velké střešní solárium, kde je krásný výhled na okolí a slunce zde svítí celý den. Obytná plocha má světlý a prostorný salonek s jídelnou, který má krb, klenuté stropy a terasové dveře vedoucí na sluneční terasu. Dále jsou zde 2 pokoje pro hosty (dvoulůžkové a vybavené vestavěnými skříněmi), nádherná rodinná koupelna, větší hlavní ložnice s šatnou a designové koupelnové apartmá. Kuchyně je před 4 lety nová a je zcela samostatná. V kuchyni je dostatek pracovního a úložného prostoru a integrované spotřebiče. Spodní patro má 2 přístupy (samostatný vchod a z garáže), je zde samostatný apartmán, který zahrnuje 2 větší ložnice, nádhernou rodinnou koupelnou a velký obývací pokoj. Je vybaven klimatizací. Vybavení - klimatizace, krb, klenuté stropy, dřevěné trámy, poplašný systém, rohový pozemek, zahrada s nízkou údržbou, jižní orienatce, dostatek venkovních obytných prostor, prodává se částečně zařízeno. Lo Crispin je rezidenční oblast nacházející se na okraji Algorfa. V místě jsou bary a restaurace nabízející výběr jídel a nápojů. Algorfa má celou řadu služeb a vybavení, včetně tapas barů, restaurací, obchodů, lékárna, rekreační centrum. Obec je také rájem pro milovníky golfu - prestižní La Finca Golf Resort je jen kousek autem. Zlaté písečné pláže Guardamar Del Segura jsou pouhých 10 minut autem.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.