Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 517 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

85.000 €
187.500 €
135.000 €
334.000 €
144.900 €


Dům Benijófar, Costa Blanca, 158

Info

ID: CM7330
Kategorie: Dům
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 175
Ložnice: 3
Koupelny: 2
Plocha: 158
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
162.500 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Prostorný dům na prodej v Benijofar - jižní pobřeží Costa Blanca. Tato nemovitost je jen pár kroků od koupaliště a sportovního centra. Tato stylová nemovitost zaujímá rohový aspekt, na pozemku je terénní parkoviště, BBQ / venkovní jídelní kout, soukromé posezení a dostatek prostoru pro slunění a relaxaci. Dům má 3 podlaží. Vstup je v prvním patře, kde je chodba, dále sprcha, otevřená kuchyně a větší obývací místnost. Z obývacího pokoje je krytá sluneční terasa - ideální pro stolování venku! Vnitřní schody vedou do hlavní ložnice, která má samostatnou šatnu a soukromou sluneční terasu. Ve spodní úrovni je technická místnost, která má možnost vytvoření další koupelny. Je zde ložnice pro hosty, velká rodinná koupelna se sprchovým koutem a větší hlavní ložnice, kterou lze snadno rozdělit na 2 oddělené ložnice! Tato nemovitost je jen kousek od společného bazénu. Benijofar má množství služeb a vybavení, jako jsou restaurace, tapas bary, obchody, místní škola, obecní bazén a sportovní zařízení pro všechny věkové kategorie a dobré dopravní spojení. Každé úterý se v Benijofaru koná týdenní pouliční trh, kde najdete všechny druhy potravin, oblečení a podobně. Benijofar se nachází pouhých 10 km od pláží v Guardamar del Segura a asi 12 km od Torrevieje. Letiště Alicante a letiště Murcia-San Javier se nachází přibližně 30-35 minut jízdy autem od Benijofar.

© 2000 - 2019 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.