Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 517 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

85.000 €
187.500 €
135.000 €
334.000 €
144.900 €


Dům Playa Flamenca, Costa Blanca, 79

Info

ID: CM7329
Kategorie: Dům
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 100
Ložnice: 3
Koupelny: 3
Plocha: 79
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
99.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Řadový dům na prodej v centru Playa Flamenca. Tato nemovitost je součástí zavedeného a dobře udržovaného komplexu „Amapolis III“, který má velký společný bazén s prostory na opalování a podzemní garáží. Tato nemovitost je postavena na 3 podlaží. Dlážděná přední terasa vede do prostorného salonku s klimatizací a otevřeným krbem. Z obývacího pokoje vstupujete do velké a vybavené samostatné kuchyně. Ze zadní strany je dvorek s toaletou a sprchou. V prvním patře jsou 2 dvoulůžkové pokoje - oba s vestavěnými skříněmi a hlavní s vlastní sluneční terasou. K dispozici je společná koupelna se dvěma umyvadly, toaletou. Ve druhém patře se nachází hlavní apartmá, které má koupelnu se sprchou, vestavěné skříně a velkou sluneční terasu. V docházkové vzdálenosti - je široká škálu služeb a vybavení spolu se sobotním pouličním trhem a nákupním centrem Zenia Boulevard spolu s mnoha bary a restauracemi, které Playa Flamenca nabízí. Playa Flamenca je přímořské letovisko, které se nachází v Orihuela Costa. Je zde celá řada služeb a vybavení a jen kousek od mnoha krásných a známých golfových hřišť, včetně Las Ramblas, Campoamor a Las Colinas. San Javier letiště je jen 20 minut jízdy odtud a letiště Alicante 45 minut jízdy autem.

© 2000 - 2019 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.