Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 493 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

87.500 €
114.995 €
209.950 €
179.000 €
124.950 €


Apartmán Villamartin, Costa Blanca, 50

Info

ID: CM7326
Kategorie: Apartmán
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 0
Ložnice: 2
Koupelny: 1
Plocha: 50
Bazén: Ne
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
99.500 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Pěkný apartmán (penthouse) k prodeji v exkluzivní rezidenční čtvrti El Presidente, Villamartin - Costa Blanca jih. Nemovitost se nachází v malé slepé uličce. Obytná plocha zahrnuje velký a světlý obývací pokoj s A / C, dobře vybavenou kuchyň se spoustou úložných jednotek, samostatnou technickou místnost, 2 dvoulůžkové ložnice (každá s vestavěnými skříněmi) a velkou rodinnou koupelnu. Technická místnost může být snadno přeměněna na šatnu nebo malý pokoj, což udělalo několik sousedů. Z obývacího pokoje vede nádherná krytá sluneční terasa, která má posuvné skleněné dveře - terasa se nyní využívá jako sekundární jídelní kout. Schodiště vede k soukromému střešnímu soláriu o rozloze 33 m², které má panoramatický výhled na okolí a Středozemní moře a Mar Menor! Solárium má také velkou technickou a skladovou místnost, prostor pro grilování, posezení / jídelní kout a dostatek prostoru na opalování! Tato nemovitost je prodávána zařízená. Je v docházkové vzdálenosti celé řady služeb a vybavení, včetně obchodů, barů, restaurací a autobusové zastávky, která poskytuje přístup k pobřeží. V blízkosti je několik pláží - Playa Flamenca a La Zenia jsou dvě nejbližší. Nedaleko se také nachází týdenní pouliční trh v Playa Flamenca, kde si můžete zakoupit skvělé čerstvé místní produkty. Letiště Alicante je 40 km a San Javier 20 km. V 7/2020 sleva 10500,- euro.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.