Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 498 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

58.000 €
0 €
145.000 €
122.500 €


Vila Algorfa, Costa Blanca, 90

Info

ID: CM7310
Kategorie: Vila
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 180
Ložnice: 3
Koupelny: 2
Plocha: 90
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
127.500 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Vila na prodej v oblíbené rezidenční čtvrti Lo Crispin - Costa Blanca jih. Vila (postavená v roce 2004) je součástí společenství, které nabízí nádherný bazén a zahradu. Pozemek je snadno udržovatelný a nabízí terénní parkování, zahradu, gril / letní kuchyni a velkou přední terasu. Tato nemovitost je postavena na 2 podlaží (každé samostatné). V přízemí je prostorný obývací pokoj s jídelnou s volně stojícím krbem na dřevo, 2 dvoulůžkové ložnice (každá s vestavěnými skříněmi), velká rodinná koupelna se sprchovým koutem a velká samostatná kuchyň, která byla rozšířena - kuchyně má nyní velký pracovní a úložný prostor. Vnější schodiště vede do velkého solária na střeše a samostatného apartmánu, který má velkou ložnici s vestavěnými skříněmi a sprchou. Solárium nabízí úžasné výhledy, venkovní sprchu a úžasnou zónu s vířivkou! Lo Crispin je atraktivní rezidenční oblast nacházející se na hranici Algorfa a je v těsné blízkosti Rojales, Benijofar a Formentera Del Segura. Dálnice AP7 je v blízkosti a poskytuje snadný přístup na letiště Alicante i San Javier. V místě jsou bary a restaurace nabízející široký výběr jídel a nápojů. Algorfa nabízí celou řadu služeb a vybavení, včetně, tapas barů, restaurací, obchodů, lékárna, rekreační střediska. Obec je také rájem pro milovníky golfu, je zde prestižní La Finca Golf Resort. Pokud jste milovníkem pláží, pak cca 10 minut jízdy jsou písečné pláže Guardamar del Segura. V 2/2020 sleva 5000,- euro. V 5/2020 sleva 5000,- euro.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.