Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 515 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

159.000 €
162.500 €
134.500 €
127.500 €


Dům Cabo Roig, Costa Blanca, 84

Info

ID: CM7299
Kategorie: Dům
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 95
Ložnice: 3
Koupelny: 2
Plocha: 84
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
145.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Dům na prodej ve velmi žádané pobřežní oblasti Cabo Roig - Costa Blanca jih. Tato nemovitost je součástí komplexu ZENIA GOLF IV - uzavřený komplex, který má profesionálně upravené zahrady, dostatek prostoru na slunění a 2 bazény. Tato nemovitost zaujímá výbornou polohu v tom, že je rohová a je otočena přímo na bazén a zahradu. Obytná plocha je rozložena na 2 podlažích. V přízemí je prostorná společenská místnost s A / C, 2 dvoulůžkové pokoje (oba s vestavěnými skříněmi a A / C), rodinná koupelna a plně vybavená samostatná kuchyň se spoustou pracovního a úložného prostoru. Z kuchyně je vchod na zadní patio, které má přímý přístup do společných prostor. V prvním patře najdete hlavní ložnici s klimatizací, vestavěné skříně, koupelnu a velkou úložnou místnost / šatník, který lze snadno využít jako dočasnou 4 ložnici! Hlavní ložnice má také vlastní sluneční terasu, která má výhled na společný bazén - ideální místo pro relaxaci a venkovní stolování! Před domem je soukromá zahrada, kde je přímý přístup k bazénu. Tato nemovitost se nachází jen kousek pěšky od občanské vybavenosti, včetně barů, obchodů, restaurací, supermarketů a místní autobusové zastávky. Zlaté pláže Campoamor a Cabo Roig jsou v docházkové vzdálenosti a golfový okruh je jen kousek autem. Letiště Alicante je 45 minut jízdy a letiště Murcia Covera je vzdálené 40 minut jízdy. Nabízeno zařízené včetně nábytku nejvyšší kvality, příslušenství a vybavení spolu s klimatizací v celém domě.

© 2000 - 2019 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.