Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 516 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

125.000 €
199.950 €
192.000 €
199.500 €
215.000 €


Dům Benimar, Costa Blanca, 58

Info

ID: CM7296
Kategorie: Dům
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 208
Ložnice: 2
Koupelny: 2
Plocha: 58
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
127.500 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Tato nemovitost se nachází v Benimar, Costa Blanca jih. Nachází se v klidné slepé uličce s výhledem na pohoří Sierra de Callosa. Tato nemovitost má jeden z největších pozemků v této oblasti u tohoto stylu domu. Je zde terénní parkování, dostatek prostoru k opalování, zvýšené zdi pro větší soukromí, skladování, noční osvětlení, zavlažování zahrady, soukromé posezení a krytý jídelní kout s grilem, který můžete využít celoročně! Hlavní obytná část je na jednom podlaží a skládá se ze 2 dvoulůžkových pokojů (s vestavěnými skříněmi a klimatizací a hlavní s vlastní koupelnou), rodinné koupelny se sprchovým koutem, velkého obývacího pokoje s jídelnou s klimatizací a samostatně stojící krb na dřevo, dobře vybavená kuchyň s dostatkem úložného a pracovního prostoru. Z obývacího pokoje je přístup na velké patio, kde je umístěna technická místnost / sklad. Odtud je také přístup do velkého solária na střeše, které nabízí nádherný výhled na krajinu a přímý výhled na společný bazén. Tato nemovitost je prodávána částečně zařízená. Benimar má řadu barů, restaurací, obchodů a dokonce i veterinární nemocnice. Do 10 minut jízdy autem se dostanete na slavné zlaté pláže Guardamar Del Segura. Na letiště v Alicante a Murcia San Javier je jen 30 minut jízdy autem.

© 2000 - 2019 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.