Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 492 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

97.995 €
76.000 €
174.000 €
186.900 €
130.000 €


Dům Algorfa, Costa Blanca, 74

Info

ID: CM7283
Kategorie: Dům
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 150
Ložnice: 2
Koupelny: 2
Plocha: 74
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
139.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Krásný dům v prestižním letovisku La Finca Golf and Spa, Algorfa - Costa Blanca jih. Tato nemovitost je součástí atraktivní nadnárodní komunity, která má nádherný společný bazén, ​​parkování, oblasti na opalování a upravené zahrady. Obchodní centrum, kde máte širokou škálu vybavení, je jen kousek pěšky. Samotná nemovitost zaujímá skvělou polohu a má výhled na společnou zahradu. Ubytování se skládá z velkého obývacího pokoje s krbem a klimatizací, dobře vybavené kuchyně s dostatkem pracovního a úložného prostoru, 1 x ložnice pro hosty s vestavěnými skříněmi a velké rodinné koupelny a hlavní ložnice s vestavěnými skříněmi a vybavenou sprchou. V zadní části objektu je terasa / nádvoří, které poskytuje ranní stín. Vpředu je krytá sluneční terasa s výhledem na soukromou a udržovanou zahradu. Z terasy je také přístup do soukromého střešního solária, kde je dostatek prostoru na opalování a krytý jídelní prostor s BBQ / venkovním posezením s vodními i elektrickými body. Nemovitost je ve výborném stavu a je nabízena částečně zařízená. Dům má ve vybavení mramorovou podlahu, bezpečnostní okna, krb, parkování, zahradu, dostatek úložných prostor, prodávano částečně zařízené - nachází se na proslulém 18 jamkovém golfovém hřišti La Finca, kde je nyní i luxusním hotel a lázně a vynikající restaurace a tapas bar.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.