Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 505 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

122.500 €
162.500 €
99.950 €
149.500 €


Apartmán Los Alcazares, Costa Calida, 70

Info

ID: CM7249
Kategorie: Apartmán
Umístění: Costa Calida
Rozloha pozemku: 0
Ložnice: 2
Koupelny: 1
Plocha: 70
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
135.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Tento krásný ateliérový apartmán se nachází v komplexu Puerto Marina v Los Alcazares. Přístupný výtahem a bezbariérový. Vstup je do krásného obývacího pokoje s jídelnou s plně vybavenou kuchyn. K dispozici jsou dvě dvoulůžkové ložnice s vestavěnými skříněmi a koupelna. Tato nemovitost se prodává zařízená a má klimatizaci. Balkon je s výhledem na jeden ze tří společných bazénů a na tento komplex a nahoře je velké soukromé střešní solárium nabízející celodenní slunce s BBQ. Skvělá poloha na náměstí, kde najdete všechny bary, restaurace, obchody, banky a supermarkety a jen 10 minut chůze od pláže. Nesčetné služby a aktivity, které Los Alcazares nabízí, vám zpříjemní váš pobyt. K dispozici je výběr komerčních center, supermarketů, mezinárodních a španělských tapas barů a restaurací, zdravotních středisek a autobusová doprava, která umožňuje přístup do měst Murcia a Cartagena. V letních měsících je v nabídce široký výběr vodních sportů. Apartmán je strategicky umístěn v blízkosti San Javier (10 min), 15 min od Cartageny, 20 min od hlavního města provincie Murcia a jen 30-35 minut od letiště Covera. Místní oblast je golfovým rájem s více než 15 golfovými hřišti, nejbližší je Roda, která je vzdálená pouhých pět minut jízdy autem.

© 2000 - 2019 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.