Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 494 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

62.500 €
55.000 €
79.950 €
279.000 €
199.950 €


Vila San Miguel de Salinas, Costa Blanca, 142

Info

ID: CM7272
Kategorie: Vila
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 550
Ložnice: 3
Koupelny: 2
Plocha: 142
Bazén: Ano
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
325.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Luxusní samostatně stojící nemovitost na prodej v klidné rezidenční čtvrti „Ciudad de las Comunicaciones“ - San Miguel De Salinas. Tato nemovitost je nově zrekonstruována a poskytuje bydlení s dostatkem denního světla. Tři velké prosklené zahradní terasy vedou do zralých zahrad s ovocnými stromy a palmami. Vila má bazén 8 x 4 m2 a je skvěle umístěna v klidné části na velkém soukromém rohovém pozemku s výhledem na hory. Všechna patra v jsou dlážděná v bílém a šedém mramoru. V celém objektu je vnitřní i vnější osvětlení. Kuchyňský kout je otevřený a je v bílém lesklém provedení s černou žulovou pracovní deskou a je plně vybaven vestavěnou troubou, varnou deskou, mikrovlnnou troubou a myčkou. V přízemí se nachází hlavní ložnice s vlastní koupelnou, dále je zde samostatné WC. Do solária je přístup v prvním patře. K dispozici jsou dvě ložnice v prvním patře, z nichž jedna má velké patio vedoucí na balkon a je zde rodinná koupelna. Koupelny jsou dokončeny ve vysoké kvalitě s vysoce stylovým zařízením, zrcátky, podsvícením, černými krystalovými sprchovými obrazovkami a dešťovými sprchami. V celém objektu jsou radiátory ústředního topení do všech místností, které vedou z plynového kombinovaného kotle poskytujícího také teplou vodu. Obývací pokoj má v mramorovém provedení krb. Je zde nainstalován kvalitní 24 hodinový bezpečnostní alarm s externím zobrazením kamery a ovládáním pomocí mobilního telefonu. K dispozici je vstupní systém video s elektronickým ovládáním přístupu k bráně. Tato nemovitost se nachází v Torrestrella Las Comunicaciónes, klidné lokalitě s luxusními vilami, známé jako Beverly Hills v okolí. Nedaleko jsou dvě oblíbené místní restaurace a dvě mezinárodní školy. Za 10 až 15 minut jízdy najdete rušné oblasti San Miguel, Villamartin Plaza, nové nákupní centrum Zenia Boulevard, jedno z největších ve Španělsku, přes pláže Nine Orihuela Costa Blanca a více než šest místních golfových hřišť. V 3/2020 sleva 25000,- euro.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.