Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 517 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

85.000 €
187.500 €
135.000 €
334.000 €
144.900 €


Vila Santiago de la Ribera, Costa Calida, 115

Info

ID: CM7208
Kategorie: Vila
Umístění: Costa Calida
Rozloha pozemku: 342
Ložnice: 3
Koupelny: 3
Plocha: 115
Bazén: Ano
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
399.950 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Výběr z novostaveb vil se nachází 750 m od pobřeží Mar Menor, Costa Calida. Samostatně stojící novostavby, se nacházejí jen kousek od pláží Mar Menor, v oblíbeném městě Santiago de la Ribera. Nemovitosti budou nabízet celkem 3 ložnice, 3 koupelny, americký styl kuchyně, prostorný obývací a jídelní prostor s přímým přístupem do soukromé zahrady, která má velký soukromý bazén. Tato nemovitost má soukromé střešní solárium, které poskytuje další venkovní obytný prostor a výhled na okolí a moře. V ceně je: A / C, bílé zboží, elektrické žaluzie, letní kuchyně, plně vybavená koupelna, externí ozvučení, bazén, ohřívač vody, umělá tráva, podlahové vytápění ve všech 3 koupelnách, vnitřní a vnější osvětlení led a mnohem více ... Santiago de la Ribera je krásné město, které se nachází na břehu Mar Menor. Je to pobřežní oblast města San Javier. Nyní se stala oblíbenou rekreační destinací, která velmi láká turisty z celé Evropy. Santiago má krásnou promenádu, která je lemována majestátními palmami a 2 km nádhernými písečnými plážemi. Odtud se můžete vydat výlet lodí po klidných vodách Mar Menor například do La Manga Gap. Hlavní nákupní oblast je ve městě San Javier, ale i v ulicích se nachází mnoho obchodů, a každou středu ráno je zde velký trh v ulicích.

© 2000 - 2019 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.