Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 517 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

85.000 €
187.500 €
135.000 €
334.000 €
144.900 €


Vila Benimar, Costa Blanca, 55

Info

ID: CM7207
Kategorie: Vila
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 160
Ložnice: 2
Koupelny: 1
Plocha: 55
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
120.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Vila na prodej ve vysoce vyhledávané rezidenční čtvrti Benimar, Rojales. T Hlavní obývací prostor je na jedné úrovni a skládá se ze 2 dvoulůžkových ložnic (s vestavěnými skříněmi), rodinné koupelny se sprchovým koutem, velkého salonku / jídelny a dobře vybavené kuchyně se spoustou úložného a pracovního prostoru. . Ze salonku se můžete dostat do patia, které má zatahovací střechu, což znamená, že toto můžete využít po celý rok. Součástí patia je i užitná plocha spolu s vnějšími schody, které vedou k velkému střešnímu soláriu! Solárium je ideální místo pro opalování a relaxaci a nabízí krásný výhled na okolí. Venku je kryté terénní parkoviště, velká předzahrádka a boční terasa. Společný bazén je jen kousek pěšky. Nemovitost je ve výborném stavu a prodává se zařízená. Tato nemovitost je ideálně situována jen kousek od obchodního centra a Benijofar a Rojales, kde je k dispozici široký výběr služeb a vybavení. Benimar má řadu barů, restaurací, obchodů a dokonce i veterinární nemocnice. Do 10 minut jízdy autem se dostanete na slavné zlaté pláže Guardamar Del Segura. Na letiště v Alicante a Murcia San Javier je jen 30 minut jízdy autem.

© 2000 - 2019 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.