Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 492 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

97.995 €
76.000 €
174.000 €
186.900 €
130.000 €


Dům La Zenia, Costa Blanca, 74

Info

ID: CM7150
Kategorie: Dům
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku:
Ložnice: 3
Koupelny: 1
Plocha: 74
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
141.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Nemovitost na prodej v žádané lokalitě La Zenia, Orihuela Costa. Tato nemovitost tvoří součást uzavřeného komplexu, který má nádherný bazén a prostor na opalování. Dům je ideálně situován v pěší vzdálenosti od nákupního centra a nádherných písečných pláží, které La Zenia nabízí. Hlavní obytná plocha je na 2 patrech s velkým střešním soláriem s výhledem na moře! V přízemí je prostorný obývací pokoj-jídelna, dobře vybavená kuchyň s přidaným pracovním prostorem a úložnými jednotkami, 1 ložnice s manželskou postelí a toaleta pro hosty. V prvním patře jsou 2 dvoulůžkové ložnice s vestavěnými skříněmi (hlavní s vlastní sluneční terasou a dvojitými skříněmi) a koupelna (vana, WC a umyvadlo). Elegantní vnitřní schodiště umožňuje přístup k velkému střešnímu soláriu, kde svítí slunce celý den! Solárium má také velký prostor na opalování a úžasné výhledy na Středozemní moře. Tato nemovitost má také off-road parkoviště a bude prodávána částečně zařízená. La Zenia má krásné pláže, možnost procházek kolem útesů, nabídku vodních sportů, hotely, bary, restaurace a řadu dalšího vybavení, včetně Zenia boulevard obchodního centra. La Zenia se nachází 25 minut od San Javier letiště a 40 minut od letiště Alicante.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.