Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 519 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

99.950 €
0 €
99.500 €
399.900 €
77.500 €


Apartmán Torrevieja, Costa Blanca, 68

Info

ID: CM7160
Kategorie: Apartmán
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 0 m2
Ložnice: 2
Koupelny: 1
Plocha: 68
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
107.500 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Apartmán s výhledem na moře v oblíbeném přímořském městě Torrevieja - Costa Blanca jih. Apartmán se nachází jen pár kroků od pláže Playa Nuafragos a je v docházkové vzdálenosti od veškerých služeb a vybavení. Apartmán (postavený v roce 2002) tvoří součást komplexu PUERTA LA SAL III, který má pěkně zařízené společné prostory a velký bazén s dostatečným prostorem pro opalování. Obytná plocha se skládá ze světlého a prostorného velkého salonku s jídelnou s klimatizací, dobře vybavené samostatné kuchyně s dostatkem pracovního prostoru a úložným prostorem, 2 dvoulůžkových ložnic (hlavní s vestavěnými skříněmi a vlastní sluneční terasou s výhledem na moře) a designové koupelny se sprchovým koutem. U salonku je krytá sluneční terasa s výhledem na moře! Apartmán má také soukromé solárium 55m, kde je velký prostor pro opalování, velká výsuvná markýza, gril a venkovní jídelní kout, úložný prostor, venkovní sprcha a nádherný výhled na Středozemní moře a přístav Torrevieja. Pláže Torrevieja jsou krásné a mají promenádu​​, která je ideálním místem k odpočinku po celý rok. K dispozici je množství vybavení, včetně barů, restaurací, obchodů, bank, supermarketů. V Torrevieja je také přístav a je jen 40 minut od letiště Alicante. V 1/2020 sleva 6500,- euro.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.