Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 498 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

58.000 €
0 €
145.000 €
122.500 €


Finca Daya Vieja, Costa Blanca, 202

Info

ID: CM7140
Kategorie: Finca
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 5000
Ložnice: 4
Koupelny: 4
Plocha: 202
Bazén: Ano
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
449.995 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Finca na prodej v Daya Vieja, Costa Blanca jih. Tato nemovitost má veliký pozemek 5000 m2, z něhož přibližně polovina je profesionálně upravena. Druhá polovina pozemku je plně oplocená a má celou řadu možností využití - prostor pro tenisový kurt, výběh pro koně, stáje, sportovní zařízení a mnoho dalšího. Na pozemku je kryté off-road parkování, zahrada s řadou středomořských stromů a rostlin, chill-out zóny s jacuzzi, soukromý bazén, skladovací místnosti, nádherná 39sqm letní kuchyně s grilem a WC. K dispozici je také samostatný oplocený areál s ubytováním pro domácí zvířata nebo hospodářská zvířata. Samotná nemovitost byla vkusně zrekonstruována současným majitelem . Nádherná krytá a prosklená terasa poskytuje přístup do domu. Velká chodba s vysokými stropy poskytuje přístup do různých pokojů. K dispozici jsou 4 dvoulůžkové ložnice (3 z nich mají vlastní koupelnu), velká koupelna, krb (dřevěná vložka), větší kuchyň, samostatná technická místnost a formální jídelna / možná 5. ložnice. Vnitřní schody vedou dolů do suterénu s dostatkem denního světla - perfektní místo pro vinotéku / domácí kancelář atd. Tato nemovitost má plynové ústřední topení, klimatizaci, nejmodernější zabezpečovací systém, dvojité zasklení s bezpečnostním sklem, příslušenství nejvyšší kvality, přístup pro invalidní vozík / kočárek. Daya Vieja se nachází v jihovýchodní provincii Alicante, v docházkové vzdálenosti je celá řada vybavení včetně barů, restaurací, veřejných prostor, městského koupaliště, obchodů a dalšího. Daya Vieja se nachází pouhých 15 minut od pláže Guardamar del Segura a jen 25 minut od letiště Alicante, nejbližší golfové hřiště je asi 10 - 15minut jízdy, a to La Marquesa v Ciudad Quesada a La Finca v Algorfa.

© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.