Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 678 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

289.000 €
76.000 €
189.500 €
137.500 €
149.950 €


Vila Benimar, Costa Blanca, 85

Info

ID: CM7118
Kategorie: Vila
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 219
Ložnice: 3
Koupelny: 2
Plocha: 85
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
149.950 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Samostatně stojící vila v rezidenční čtvrti Benimar, Rojales, která se nachází v klidné lokalitě s výhledem na park a směrem k pohoří Sierra de Callosa. Tato nemovitost byla kompletně zrekonstruována současnými majiteli a nyní má novou designovou kuchyň s přidaným úložným a pracovním prostorem a integrovanými spotřebiči, 2 moderní koupelny (en-suit), nové podlahy a zcela nový nábytek a příslušenství. Vila má jednopatrové ubytování, které se skládá z prostorného salonku s jídelnou s klimatizací, plně vybavené designové kuchyně, 3 dvoulůžkových ložnic (všechny s vestavěnými skříněmi a 2 s klimatizací). V přední části objektu se nachází velká zastřešená sluneční terasa (zasklená), která má výhled na předzahrádku, která je převážně dlážděná a položen ozdobný štěrk. Je zde off-road parkování pro 2 auta. Ze zadní strany nemovitosti je terasa - ideální pro stolování venku. K dispozici je také velká komora. Vnější schody vedou k velkému slunečnímu soláriu, kde se nachází zóna s vířivkou, velká úložná místnost a krytá a prosklená místnost, která se může využívat jako domácí kancelář případně ložnice. Solárium má jak vodovodní, tak elektrické rozvody a krásný výhled na okolí! Tato nemovitost má mnoho vybavení, včetně horké a studené klimatizace, filtrované vody (pitná), žaluzie proti komárům, tónování oken odrazem slunce, podsvícení, texturované obklady, venkovní osvětlení, bezpečnostní osvětlení, připojení k optickému vláknu, kvalitní nábytek a mnoho dalšího. Nabízeno zařízené! Benimar je velmi vyhledávaná obytná oblast a hostí řadu národností. Benimar má řadu barů, restaurací, obchodů a dokonce i veterinární nemocnice. Do 10 minut jízdy autem se dostanete na slavné zlaté pláže Guardamar Del Segura. Na letiště v Alicante a Murcia San Javier je jen 30 minut jízdy autem.

© 2000 - 2019 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.