Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 505 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

122.500 €
162.500 €
99.950 €
149.500 €


Vila Ciudad Quesada, Costa Blanca, 140

Info

ID: CM7077
Kategorie: Vila
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 500
Ložnice: 3
Koupelny: 3
Plocha: 140
Bazén: Ano
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
265.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Samostatně stojící vila v Ciudad Quesada (v blízkosti La Marquesa golf). Tato nemovitost se nachází v klidné ulici a na pozemku nabízí soukromý bazén a off-road parkování. Vstup do nemovitosti je prosklenou terasou, která může být i otevřena, je to ideální místo pro stolování a je odtud krásný výhled na okolí. V přízemí je otevřený obývací prostor s americkou kuchyní, který má samostatný přístup do technické místnosti a koupelny. V přízemí jsou také 2 velké ložnice s rodinnou koupelnou. První patro se skládá z velkého apartmá, velké ložnice, která by se dala snadno přeměnit na 2 ložnice, prostorné koupelny a 3 teras, z nichž je i výhled na moře. Ciudad Quesada se nachází v Rojales, a je jednou z více prestižních a vyhledávaných urbanisations na jižní Costa Blanca. Ciudad Quesada má veškeré vybavení, například, lékaře, advokáty, supermarkety, bary, restaurace, posilovnu, mini golf, vodní park, mateřskou školu, jazyková škola, hotel, lázně a slavné La Marquesa golfové hřiště. Ciudad Quesada se nachází 7 minut od fantastických pláží Guardamar, 30 minut od letiště Alicante a 40 minut od letiště San Javier.

© 2000 - 2019 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.