Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 516 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

125.000 €
199.950 €
192.000 €
199.500 €
215.000 €


Dům Benimar, Costa Blanca, 70

Info

ID: CM7062
Kategorie: Dům
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 120
Ložnice: 3
Koupelny: 2
Plocha: 70
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
125.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Pěkný dům v oblíbené rezidenční čtvrti Benimar, Rojales. Tato nemovitost je součásí společenství, které využívá uzavřený společný bazén s dostatečným prostorem na opalování. Obytná plocha nabízí 3 dvoulůžkové ložnice (všechny s vestavěnými skříněmi), 2 koupelny (en-suite hlavní), otevřený obývací pokoj s jídelnou a dobře vybavenou kuchyň s dostatkem pracovního a úložného prostoru. Z obývacího pokoje je vchod na nádvoří a užitnou plochu. Nádvoří také umožňuje přístup k velkému střešnímu soláriu, které má velkou úložnou místnost a nádherný výhled na okolí a nedaleké pohoří. Na přední straně nemovitosti je rozšířená sluneční terasa, místnost pod schodištěm a velká boční zahrada. Nemovitost je ve výborném stavu a je nabízena zařízená včetně kvalitních svítidel, bezpečnostních mříží a mnoho dalšího. Tato nemovitost je v docházkové vzdálenosti od Rojales a Benijofar a obchodního centra, kde je celá řada služeb a vybavení. Benimar je populární obytná oblast a hostí řadu národností. Benimar má řadu barů, restaurací, obchodů a dokonce i veterinární nemocnice. Do 10 minut jízdy autem se dostanete na slavné zlaté pláže Guardamar Del Segura. Na letiště v Alicante a Murcia San Javier je jen 30 minut jízdy autem.

© 2000 - 2019 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.