Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 577 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

169.950 €
169.900 €
139.000 €
165.000 €
181.000 €


Vila Ciudad Quesada, Costa Blanca, 88

Info

ID: CM7052
Kategorie: Vila
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 135
Ložnice: 3
Koupelny: 2
Plocha: 88
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
135.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Nemovitost na prodej v exkluzivní rezidenční čtvrti Lo Marabu (Ciudad Quesada) - Costa Blanca jih. Vila je postavena na 2 patra. V přízemí je salonek s jídelnou s krbem, 1 dvoulůžková ložnice, velká rodinná koupelna a dobře vybavená kuchyně. Elegantní schodiště vede do prvního patra, kde je ložnice s vestavěnými skříněmi, ložnice pro hosty a velká rodinná koupelna. Z ložnice je vstup na velkou sluneční terasu, kam svítí slunce po celý den a je zde nádherný výhled na sousední solná jezera! Na pozemku je krytá sluneční terasa, příjezdová cesta, zahrada a dostatek prostoru k posezení. Tato nemovitost je vybavena klimatizací a je situována v pěší vzdálenosti od občanské vybavenosti včetně obchodů, barů a restaurací. Vila se prodává částečně zařízená. Velký potenciál pronájmu! Ciudad Quesada se nachází v Rojales, a je jednou z více prestižních a vyhledávaných urbanisations na jižní Costa Blanca. Ciudad Quesada má veškeré vybavení, například, lékaře, advokáty, supermarkety, bary, restaurace, posilovnu, mini golf, vodní park, mateřskou školu, jazyková škola, hotel, lázně a slavné La Marquesa golfové hřiště. Ciudad Quesada se nachází 7 minut od fantastických pláží Guardamar, 30 minut od letiště Alicante a 40 minut od letiště San Javier.

© 2000 - 2019 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.