Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 675 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

249.900 €
125.000 €
235.000 €
79.950 €
275.000 €


Vila Benimar, Costa Blanca, 81

Info

ID: CM7016
Kategorie: Vila
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 167
Ložnice: 2
Koupelny: 2
Plocha: 81
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
115.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Samostatně stojící vila na prodej v exkluzivní rezidenční čtvrti Rojales Hill, Benimar - Costa Blanca jih. Vila má ideální polohu jen 5 minut chůze od Rojales, Benijofar s komerčními centry, která Benimar nabízí. Vila má rohový, snadno udržovatelný pozemek, na kterém má soukromé posezení, prostor na opalování a gril s venkovním jídelním koutem. Vila je postavena na 2 patra - obě propojená elegantním vnitřním schodištěm. V přízemí je společenská místnost s jídelnou s klimatizací, 1 dvoulůžková ložnice s vestavěnými skříněmi, plně vybavená rodinná koupelna, samostatná kuchyň s úložným prostorem a samostatná technická místnost. V prvním patře se nachází hlavní ložnice s klimatizací, vlastní koupelnou a velkou sluneční terasou. Terasa má velký úložný prostor a dostatečným prostor pro opalování a relaxaci. Společný bazén je v těsné blízkosti. Vila je nabízena částečně zařízená. Benimar je populární obytná oblast a hostí řadu národností. Benimar má řadu barů, restaurací, obchodů a dokonce i veterinární nemocnice. Do 10 minut jízdy autem se dostanete na slavné zlaté pláže Guardamar Del Segura. Na letiště v Alicante a Murcia San Javier je jen 30 minut jízdy autem.

© 2000 - 2019 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.