Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 725 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

158.900 €
109.000 €
157.500 €
62.500 €
115.000 €


Vila Roda, Costa Calida, 85 m2

Info

ID: CM6928
Kategorie: Vila
Umístění: Costa Calida
Rozloha pozemku: 206 m2
Ložnice: 3
Koupelny: 2
Plocha: 85 m2
Bazén: Ano
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
299.950 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

luxusní vila na prodej v půvabném pobřežním městečku Roda, Costa Calida. Tato nemovitost má ideální polohu a to v pěší vzdálenosti od golfového a plážového resortu Roda a pouhých 5 minut jízdy od nádherných zlatých písečných pláží Los Alcazares. Vila postavená v roce 2017 tvoří součást rezidence Olivar De Roda a zaujímá velký, ale snadno udržovatelný rohový pozemek o rozloze 206 m². K dispozici je parkoviště off-road, zahrada se zavlažovacím systémem, slunečníky, venkovní jídelna, bazén a řada slunečných a stinných míst. Vnější schody vedou až ke slunečnímu soláriu na střeše o rozloze 75 m², které je prostorné, vybavené kuchyní / BBQ, letní zahrádkou a výhledem na La Manga (moře). Vila je postavena na jednom podlaží. Příjemná chodba umožňuje přístup k většímu salonku s plně vybavenou designovou kuchyní a přímým přístupem k bazénu přes dvojité skládací dveře. Dále jsou k dispozici 2 ložnice, společná koupelna a velká ložnice s vlastní koupelnou. Všechny pokoje mají přímý přístup do zahrady. Současní majitelé vybavili nemovitost velmi vysokým standardem. Vila má ve vybavení - celoplošnou klimatizaci, dvojskla, vysoce kvalitní svítidla a příslušenství, elektrické žaluzie, zahradní zavlažovací systém, nejmodernější poplašný systém s detekcí cctv a kouře, rozšířenou kuchyň, dálkově ovládané stropní ventilátory, spolu s technologií Smart House Technology, která umožňuje ovládání klimatizace z vašeho smartphonu / tabletu. Roda je tradiční španělské městečko, které se nachází v oblasti Costa Calida. K dispozici je výběr barů a restaurací spolu s 18jamkovým golfovým hřištěm. Letiště Covera Murcia je vzdálené pouhých 30 minut jízdy a rušné pobřežní město Los Alcazares, které má krásnou promenádu, písečné pláže a několik obchodních center, je pouhých 5 minut jízdy autem.

© 2000 - 2019 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.