Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 675 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

249.900 €
125.000 €
235.000 €
79.950 €
275.000 €


Vila Benimar, Costa Blanca, 102 m2

Info

ID: CM6897
Kategorie: Vila
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 347 m2
Ložnice: 3
Koupelny: 2
Plocha: 102 m2
Bazén: Ano
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
235.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Pěkná vila ve velmi žádané rezidenční čtvrti Benimar, Rojales - jižní pobřeží Costa Blanca. Vila (postavená v roce 2006) má profesionálně upravený pozemek, kde je off-road parkování (motorizovaná brána), soukromý bazén s posezením, krb, technická místnost, sklad a venkovní obytný prostor s posezením. Vnější schody vedou k nádhernému slunečnímu soláriu, odkud je nádherný výhled na Benimar a na pohoří Sierra De Callosa. Samotná vila má vnitřní prostor uspořádaný na jednom podlaží. V přední části objektu je krytá a zasklená sluneční terasa s výhledem přímo na bazén. Uvnitř je prostorný obývací pokoj s jídelním koutem, krbem (plyn), designová kuchyň s dostatkem prostoru a skladování, 2 pokoje pro hosty (oba s vestavěnými skříněmi a A / C), rodinná koupelna a nádherná hlavní ložnice s vestavěnými skříněmi a vlastní koupelnou se sprchou. Vila bude nabízena částečně zařízená. K dispozici je teplá a studená klimatizace v celém objektu, špičkové vybavení, poplašný systém, plynový kotel, venkovní sprcha a mnoho dalšího. Benimar je populární obytná oblast a hostí řadu národností. Benimar má řadu barů, restaurací, obchodů a dokonce i veterinární nemocnice. Do 10 minut jízdy autem se dostanete na slavné zlaté pláže Guardamar Del Segura. Na letiště v Alicante a Murcia San Javier je jen 30 minut jízdy autem.

© 2000 - 2019 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.