Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 679 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

69.000 €
500.000 €
119.995 €
134.995 €
199.950 €


Dům Guardamar del Segura, Costa Blanca, 189 m2

Info

ID: CM6842
Kategorie: Dům
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 160 m2
Ložnice: 3
Koupelny: 3
Plocha: 189 m2
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
179.950 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Třípodlažní dům v El Raso, Guardamar del Segura. Objekt se nachází v klidné vilové čtvrti ve velmi vyhledávané lokalitě. Místo je ideální, jen 4 km od překrásných pláží s modrou vlajkou Guardamar del Segura. V pěší vzdálenosti se nacházejí obchody, bary a restaurace a místní autobusové spojení do Guardamar se spojením do měst Alicante nebo Murcia. V současné době je ve výstavbě nové obchodní centrum, kde bude velký supermarket a restaurace s výhledem na solné jezero a přírodní rezervaci. Letiště v Alicante a Murcii jsou vzdáleny přibližně 30 minut. Nemovitost je velmi dobře zkonstruována v moderním designu. Obytná plocha má prostorný salonek, jídelnu a plně vybavenou kuchyni s technickou místností. V tomto patře je plně modernizovaná sprcha. K dispozici jsou patio dveře z jídelního prostoru na zadní balkon s výhledem na bazén a zahradu a kovové točité schodiště do přízemní a k zahradě. Z obývacího pokoje je mramorové točité schodiště umožňující přístup do 2 velmi prostorných pokojů v prvním patře, a to jak s vestavěnými skříněmi, tak s velkými balkony s výhledem na bazén nebo na okolí a dále je zde rodinná koupelna. Ze salonku vede druhé vnitřní schodiště k přízemnímu apartmánu. Tento má velikou koupelnu s luxusním vybavením, ložnici s terasovými dveřmi do zahrady a ke společnému bazénu. Přízemí má také velkou garáž a sklad. Další sousední nemovitosti přestavují toto na další 2 ložnice. Dům má přední a zadní zahradu s vyvýšenou přední terasou s krásným výhledem, je ideálním místem k odpočinku. Guardamar del Segura je tradiční pobřežní město, zde najdete některé z nejlepších pláží této oblasti , spolu s veškerou občanskou vybaveností a velké autobusové nádraží pro snadné dopravní spojení. Guardamar del Segura se v letních měsících se stává Mekkou pro mnoho turistů V centru Guardamar najdete velký park z písečných dun, ideální pro dlouhé procházky po celý rok.

© 2000 - 2019 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.