Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 674 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

249.900 €
125.000 €
235.000 €
79.950 €
275.000 €


Vila Ciudad Quesada, Costa Blanca, 150 m2

Info

ID: CM6623
Kategorie: Vila
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 500 m2
Ložnice: 4
Koupelny: 2
Plocha: 150 m2
Bazén: Ano
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
329.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Krásná vila v Ciudad Quesada, Rojales, Costa Blanca. Vila byla původně postavena v roce 1985, ale byla kompletně zrekonstruována a rozšířena v roce 2016. Všechny místnosti jsou na jednom podlaží. Vila má celkem 4 ložnice a 2 koupelny. V hlavním domě jsou 3 ložnice; 2 dvoulůžkové a 1 jednolůžková. Dvoulůžkové pokoje mají skříně. Dále je zde rodinná koupelna se sprchovým koutem a vanou, předsíň s šatnou a otevřenou kuchyní a obývacím pokojem s jídelním koutem a oba obývací pokoj. Z kuchyně je přímý vstup do zahrady. Vila má také samostatnou část s vlastním vchodem. Zde najdete ložnici, obývací pokoj a koupelnu se sprchovým koutem. Vila má klimatizaci v pokoji pro hosty, obývacím pokoji, v kuchyni a ve 2 dvoulůžkových pokojích. Také má podlahové topení v rodinné koupelně a kuchyni a obývacím pokoji. Vila má velké soukromí. Na pozemku je v přední části krásná dlážděná zahrada s vlastním bazénem, ​​venkovní sprchou a krásným posezením s jídelním stolem a obývací částí. V zahradě je také přístup do úložné místnosti. V zadní části domu je prostor pro off-road parkování na pozemku. Vila má střešní terasu, kde e prostor pro lehátka a venkovní posezení. Ciudad Quesada se nachází v Rojales, a je jednou z více prestižních a vyhledávaných urbanisations na jižní Costa Blanca. Ciudad Quesada má veškeré vybavení, například, lékaře, advokáty, supermarkety, bary, restaurace, posilovnu, mini golf, vodní park, mateřskou školu, jazyková škola, hotel, lázně a slavné La Marquesa golfové hřiště. Ciudad Quesada se nachází 7 minut od fantastických pláží Guardamar, 30 minut od letiště Alicante a 40 minut od letiště San Javier.

© 2000 - 2019 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.