Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 679 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

69.000 €
500.000 €
119.995 €
134.995 €
199.950 €


Vila Benimar, Costa Blanca, 255 m2

Info

ID: CM6266
Kategorie: Vila
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 700 m2
Ložnice: 4
Koupelny: 4
Plocha: 255 m2
Bazén: Ano
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
349.950 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Krásná vila v Benimar, Benijofar, ve velmi vyhledávané lokalitě. Vila(2003) má jeden z větších pozemků v této oblasti (700m²), a většina byla obložena pro snadnou údržbu. Je zde off-road parking pro 2 auta, který vede k plnohodnotné garáži, bazén s venkovním sprchovým koutem, řada středomořských rostlin a citrusů, grilování / venkovní jídelní oblast, prostor pro opalování a dostatek venkovního obytného prostoru. Samotná vila je veliká a má obytný prostor na dvou podlažích (obě samostatné). Elegantní schodiště vede do prvního patra, kde je rozsáhlá sluneční terasa - ideální místo jak pro relaxaci, tak i pro stolování! Příjemná chodba umožňuje přístup do různých místností. Je zde hlavní ložnice s dvojitými šatníky s vlastní koupelnou (toaleta, vana, samostatný sprchový kout, toaletní jednotka s umyvadlem), ložnice pro hosty, rodinná koupelna, dobře vybavená kuchyň s velkým množstvím úložného a pracovního prostoru, technická místnost a salonkem s otevřeným prostorem, otevřený krb a přímý přístup na sluneční terasu. Nižší podlaží v současné době působí jako samostatný hostinský byt, který má 2 dvoulůžkové pokoje (hlavní s en-suite), rodinnou sprchu, salonek a plně vybavenou kuchyňskou linku. Objekt bude prodáván částečně zařízený a vybavený teplou a studenou klimatizací, plynem, kvalitními svítidly a příslušenstvím . Nachází na klidném místě s výhledem na pohoří Sierra de Callosa. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost, supermarkety, bary, restaurace, sportovní areál s tenisovými kurty a fotbalové hřiště. Do 5 minut jízdy je aquapark, do 10 minut jízdy jsou krásné písečné pláže Guardamar del Segura. V okruhu max 50 km je 40 krásných 18 jamkových golfových hřišť (La Marquesa, La Finca Algorfa...). Letiště Alicante je 30 minut jízdy a Murcia je 35 minut jízdy autem odtud.

© 2000 - 2019 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.