Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 679 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

69.000 €
500.000 €
119.995 €
134.995 €
199.950 €


Apartmán Formentera del Segura, Costa Blanca, 65 m2

Info

ID: CM6105
Kategorie: Apartmán
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 0 m2
Ložnice: 2
Koupelny: 2
Plocha: 65 m2
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
67.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Prostorný apartmán ve 2. patře k prodeji v komplexu Mar y Sol v tradiční španělské vesnici Formentera Del Segura - jižní pobřeží Costa Blanca. Apartmán je součástí zabezpečeného společenství, které nabízí společný střešní bazén a solárium, dobře udržované společné prostory a výtah. Apartmán (postavený v roce 2007) se nachází ve druhém patře a nabízí příjemný výhled na okolní krajinu. Při vstupu do nemovitosti je vstupní hala, která poskytuje přístup do ostatních místností. Samotné ubytování se skládá z 2 dvoulůžkových pokojů (každý s vestavěnými skříněmi a s vlastní koupelnou se sprchou a sluneční terasou), rodinné koupelny, velké samostatné kuchyně se samostatnou technickou místností a prostorného obývacího pokoje s jídelnou. |Z obýváku je vchod na kryrtou sluneční terasu, která má výhled na sousední zeleň! Nabízeno zařízené! Apartmán je ideálně situován v pěší vzdálenosti od řady služeb a vybavení, včetně obchodů, tapas barů, restaurací, velkého supermarketu a autobusové zastávky, která poskytuje přístup k pobřeží a spojuje s mnoha sousedními městy, jako jsou Almoradi, Benijofar, Rojales, La Mata, Torrevieja a Guardamar Del Segura. Formentera del Segura je kousek od aquaparku v Ciudad Quesada a velkých golfových hřišť La Marquesa v Ciudad Quesada a La Finca v Algorfa. Do 7 minut jízdy se dostanete na pláže Guardamar del Segura, Alicante letiště 30 minut jízdy a San Javier 40 minut.

© 2000 - 2019 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.