Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 679 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

69.000 €
500.000 €
119.995 €
134.995 €
199.950 €


Dům Playa Flamenca, Costa Blanca, 81 m2

Info

ID: CM6087
Kategorie: Dům
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 65 m2
Ložnice: 3
Koupelny: 2
Plocha: 81 m2
Bazén: Komunální
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
135.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Nádherný jižně orientovaný dům k prodeji v exkluzivní rezidenční čtvrti Las Chismosas, Playa Flamenca - jižní pobřeží Costa Blanca. Objekt (postavený v roce 2005) je součástí uzavřené komunity (Residential Paola II), která nabízí velký společný bazén a prostory k opalování. Zařízení, jako jsou bary, obchody a restaurace, jsou v pěší vzdálenosti, stejně jako místní autobusová zastávka. Pláže jsou vzdálené pouhých 5 minut jízdy. Obytná plocha je postavena na 3 podlažích, je zde v suterénu i garáž - vše je propojeno elegantním vnitřním schodištěm. Majitelé přidali ještě velké střešním solárium (jediný dům v komunitě). V přízemí se nachází prostorný obývák s jídelnou, klimatizací, dobře vybavená kuchyně s dostatečným úložným prostorem a s přístupem na zadní terasu a toaletou pro hosty. Z obýváku je východ na vyvýšenou terasu, která je ideálním místem pro stolování a posezení! V suterénu domu je velká garáž a úložná plocha, která by mohla být snadno přeměněna na samostatný apartmán (někteří sousedé již udělali). V prvním patře jsou k dispozici 2 dvoulůžkové ložnice s vestavěnými skříněmi - jedna s šatnou/domácí kanceláří a druhá ložnice má jižní terasu. Ve druhém patře je větší hlavní ložnice s vlastní koupelnou a soukromou sluneční terasou. Z této terasy vede vnější schodiště k soláriu na střeše, které nabízí krásné výhledy na sousední hory, parky, Středozemní moře a Mar Menor. Nabízeno částečně zařízené. Vzhledem k velikosti a centrální poloze by tato nemovitost byla perfektní rekreační dům! Tato nemovitost má také velký nájemný potenciál, podobné domy se pronajímají v letních měsících za 400-500,- eur za týden! Playa Flamenca je přímořské letovisko, které se nachází v Orihuela Costa. Je zde celá řada služeb a vybavení a jen kousek od mnoha krásných a známých golfových hřišť, včetně Las Ramblas, Campoamor a Las Colinas. San Javier letiště je jen 20 minut jízdy odtud a letiště Alicante 45 minut jízdy autem.

© 2000 - 2019 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.