Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 671 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

120.000 €
225.000 €
122.000 €
125.000 €


Vila Formentera del Segura, Costa Blanca, 260 m2

Info

ID: CM6047
Kategorie: Vila
Umístění: Costa Blanca
Rozloha pozemku: 515 m2
Ložnice: 3
Koupelny: 2
Plocha: 260 m2
Bazén: Ano
Poloha nemovitosti: Zobrazit na mapě
359.000 €

Důležité informace ke koupi nemovitosti

Popis

Velká vila k prodeji v oblíbené rezidenční čtvrti ve Finca De La Vega (Formentera Del Segura) - malá obytná čtvrť sestávající z luxusních samostatných nemovitostí, s parky a společným tenisovým kurtem. Samotná vila byla navržena současným majitelem (2013), ve výsledku je velmi luxusní. Nemovitost je vybavena integrovaným systémem klimatizace, solárním panelem a přívodem elektrické energie (síť je napojena), podlahovým vytápěním, špičkovými svítidly a armaturami a také špičkovými okny italských návrhářů. Velký pozemek byl navržen pro snadnou údržbu. je zde parkoviště off-road s elektrickou branou, soukromé posezení, vyhřívaný bazén (solná voda), venkovní sprcha, venkovní gril, venkovní jídelní prostor. Hlavní obytná plocha je rozložena na 2 podlažích, v přízemí je samostatná chodba, toaleta pro hosty, ložnice s manželskou postelí a vlastní koupelnou a velký otevřený obývací pokoj s jídelnou a kuchyň. Kuchyně je dodávána se vším vybavením, včetně integrovaných spotřebičů a pracovních ploch z mramoru. V obýváku jsou 2 posuvné dveře, které vedou na částečně krytou terasu, která má výhled na bazén a zahradu. V prvním patře jsou 2 dvoulůžkové ložnice, společná koupelna a velká sluneční terasa. Jedním z hlavních rysů této vily je vestavba, která má vnitřní i vnější přístup. Současní majitelé využívají tento prostor jako sklep, ale je možno vytvořit další ložnici, koupelnu a obytné prostory bez velkých nákladů. Vila bude nabízena částečně zařízená. Nádherné pláže s Guardamar jsou v blízkosti, Alicante letiště je jen 30 minut jízdy a San Javier jen 45 minut.

© 2000 - 2019 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.