Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 510 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

125.000 €
79.995 €
185.000 €
155.000 €
107.000 €


AKTUALITY

Březen ve Španělsku

21. březen 2020

V době od 6. - 11. 3. 2020 jsme ještě navštívili Španělsko, kde panovalo v tutu dobu opravdu krásné letní počasí a teploty až 27 stupňů celsia. Odjížděli jsme do Španělska  s určitými obavami z Coronaviru, ale po příletu do Španělska tam život probíhal naprosto normálně, plné obchody, pláže, zahrádky a španělská pohoda. Při rozhovoru s našimi španělskými partnery jsme cítili určité podcenění situlace, pravděpodobně nebyli centrálními orgány informováni o nebezpečí, které Španělsku hrozí. Máme tam vlastní dům a při této návštěvě tam za námi přiletěli i noví klienti, kterým jsme nachystali nabídku nemovitostí a dokonce si ještě zvládnili nemovitost vybrat a zarezervovat.  Při návratu 11. 3. 2020 se už situlace ve Španělsku začala zhoršovat, ale pouze my jsme na letišti i v letadle používali respirátory a dbali na přísnou hygienu. To, že se ve Španělsku tak  rozšířil Coronavirus je také tím, že španělé jsou velmi srdeční a sociální lidé, že se rádi setkávají, druží a že si do svých svobod neradi nechávají mluvit  Až příliš pozdě si asi uvědomili, jak vážná je situlace. Budou s tím daLeko více bojovat, než například my, v České republice. V současné chvíli, kdy tuto aktualitu píšeme, je ve  Španělsku již 25000 lidí nakaženo virem a moc jim přejeme, aby všechny tyto těžkosti překonali, protože Španělsko je krásné a španělé úžasní. 

Stejně tak přejeme i všem lidem v ČR zdraví a co nejdříve lepší dobu, než je nyní.

Archiv© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.