Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

V naší nabídce aktuálně naleznete 494 nemovitostí ve Španělsku

Mapa Španělska

ZAJISTÍME PRO VÁS

62.500 €
55.000 €
79.950 €
279.000 €
199.950 €


AKTUALITY

N.I.E. - ZMĚNY

31. prosinec 2018

Od druhého pololetí letošního roku došlo k výrazné změně při získávání identifikačního čísla cizince (N.I.E) na cizinecké policii ve Španělsku. Ještě do konce letošního června bylo možné zajistit N.I.E. bezprostředně při návštěvě klienta ve Španělsku, při zaslání všech potřebných informací před návštěvou klienta ve Španělsku.  Cizinecká policie v rámci imigrační vlny zpřísnila přístup k získání N.I.E., jehož vyřízení nyní trvá nejméně 2 i více měsíců.  Proto od klientů, kteří budou plánovat cestu do Španělska a budou chtít, abychom jim N.I.E. zajistitli, budeme vyžadovat podklady pro zajištění N.I.E. s velkým časovým předstihem. K získání N.I.E. jsou potřeba tyto informace: sken pasu, přesná adresa trvalého bydliště, zaměstnání, telefonní číslo, e-mail, jména a příjmení rodičů. K tomuto ještě klient musí přiložit fotografii (jako na pas).

Archiv© 2000 - 2020 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: PRO CLIENT, s.r.o.
Vítáme Vás na webových stránkách firmy MIA s.r.o., na kterých můžete získat potřebné informace o všem, co je třeba při koupi realit ve Španělsku. Získáte zde nejen potřebné informace o podmínkách, které je třeba splnit před koupí nemovitosti, ale také si zde můžete prohlédnout velkou nabídku apartmánů, řadových domů, vil i pozemků, a to nejen v oblasti v oblasti Costa Blanca, která je považována díky klimatu za téměř ideální pro celoroční návštěvy. O podnebí a Španělsku se dovíte mnohem více na jiném místě našich stránek. Vzhledem k tomu, že jsme osobně navštívili velký počet z nabízených domů, (naše firma také vlastní nemovitost nedaleko Guardamaru Del Segura, 35 km jižně od Alicante, kde ubytovává své klienty), můžeme Vám velmi zasvěceně podat informace, získané osobní zkušeností z nákupu. Pokud se rozhodnete ke koupi nemovitosti, budeme Vás doprovázet od počátku až do konce celé realizace, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.