Nemovitosti a reality Španělsko

ČESKY cz.gif, 362B ENGLISH gb.gif, 260B

AKTUALITY

15 pro

PF 2019

...

19 lis

N.I.E. - ZMĚNY

Od druhého pololetí letošního roku došlo k výrazné změně při zís ...

ZAJISTÍME PRO VÁS

129.000 €
170.000 €
159.950 €
229.000 €
229.950 €


OBCHODNÍ PODMÍNKY

Obecné informace

Naše firma MIA spol. s r.o. se mimo jiné zabývá i zprostředkováním prodeje nemovitostí ve Španělsku. Úzce spolupracuje se dvěma španělskými realitními kancelářemi, které postupují velmi korektně a spolehlivě.

V případě, že se po konzultacích s našimi pracovníky zde, v České republice, rozhodnete navštívit osobně Španělsko, vytipujeme Vám 10 i více nemovitostí, které si můžete osobně prohlédnout. Bude Vás doprovázet náš pracovník, ve Španělsku zástupce španělské realitní kanceláře.

Zajistíme

Dopravu si hradí každý klient sám, po dohodě zajistíme letenky společnosti RYANAIR, létající na linkách z těchto měst: Krakow, Wroclav, Pardubice, Norimberk, Mnichov, Berlín, některé lety jsou jen sezónní, mohou být i lety z Vídně nebo z Prahy do Valencie.

Na letišti v Alicante máme vlastní vozidlo, kterým Vás dopravíme na naši nemovitost v Benijofáru (35 km od letiště směr jih), kde máme ubytování až pro 4 osoby. V případě, že v dohodnutém termínu bude kapacita naší nemovitosti obsazena, zajistíme ubytování v nedalekém hotelu.

Cena

Naše společnost si za zprostředkování účtuje provizi ve výši 1%. V rámci této provize naše společnost zajistí dopravu na letiště a zpět, tlumočníka po celou potřebnou dobu při prohlídkách nemovitostí, náklady na dopravu po dobu návštěvy klienta ve Španělsku, doprovod našeho pracovníka, odborné konzultace, zajištění rychlého vyřízení N.I.E. (potřebná registrace cizince ve Španělsku), založení bankovního účtu, tlumočení u notáře, případně převzetí nemovitosti pro klienta a další služby. Provize 1% je hrazena až po podpisu kupní smlouvy do 5-ti dnů naší realitní kanceláři v České republice buď v eurech nebo i v českých korunách podle dohody.

Náklady klienta

  • Náklady na N.I.E. a zajištění účtu u banky CAM - 130,- EURO – hradíte ve Španělsku v RK.
  • Náklady u notáře na sepsání plné moci – 80,- EURO.
  • Ubytování jedné osoby v našem domě v Benimáru, 25,- EURO / osoba / noc se snídaní.
  • Ubytování v hotelu La Laguna 40-70 EURO / osoba / noc se snídaní (cena dle období).

V případě, že nebude klient vyžadovat účast našeho pracovníka, zajistíme veškerou organizaci se španělským partnerem.

Koupě nemovitosti v zahraničí není běžná záležitost, jsme připraveni Vám poskytnout perfektní servis k plné Vaší spokojenosti.

© 2000 - 2019 MIA REALITY Wellnerova 1322/3c, 779 00 Olomouc | Tel.: +420 602 527 191 / +420 606 730 085 | Vyrobilo: eDIO KPK s.r.o.